Miškų supirkimas visoje Lietuvoje

Miško supirkimas – atsakingas procesas, kuris reikalauja profesionalumo, specialių žinių ir kokybiško darbų atlikimo. Būtent tokias miškų pirkimo paslaugas galime pasiūlyti už gerą kainą ir be papildomų rūpesčių. Nupirksime jaunus, nebrandžius, taip pat ir brandžius miškus visuose Lietuvos regionuose, užtikrindami sklandų ir greitą supirkimą.

Jeigu jus domina miško supirkimas su žeme, galite kreiptis į mūsų patyrusius specialistus, kurie suteiks jums reikiamą konsultaciją ir atliks atitinkamus darbus. Savininkui miško supirkimo procesas suteiks ne tik piniginės naudos – jums nebereikės rūpintis miško atželdinimu, priežiūra ir ugdymu, tad sutaupysite laiko ir neturėsite papildomų išlaidų.

Parduodant mišką, dažnai kykla klausimas, kas lemia miškų ir sklypų kainą. Iš tikrųjų tai priklauso nuo daugybės veiksnių, tokių kaip miškų ūkinė kategorija, medynų amžius ir rūšinė sudėtis, skalsumas, medienos tūris viename hektare, taip pat miško bei sklypo vieta, plotas, augavietė, privažiavimo keliai,  medienos kaina rinkoje ir kt. Taigi, sudėtingus miškų supirkimo darbus geriausia patikėti mūsų profesionalams, kurie įvertins situaciją ir išspręs iškilusias problemas.

Mūsų misija – padėti žmonėms, rūpintis gamta, augti.